Roma – Milan, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin e xhiros së 24-të në Serie A, mes Romës dhe Milanit.

Roma do të luajë me formacionin 3-4-2-1.

Kurse, Milani do të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Roma – Milan nisë në ora 20:45.