Rezultate interesante nga ndeshjet e para në Ligën e Europës

Sonte janë zhvilluar 15 ndeshje në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Europës.

Ndeshjet janë zhvilluar në dy terminë nga ora 18:55 dhe nga ora 21:00.

Nga këto ndeshje kemi parë rezultate interesante.

Spikat humbja e Lazios nga Galatasaray me rezultat 1-0.

Napoli ka marrë një barazim 2-2 ndaj Leicesterit në fund të ndeshjes.

Lyoni i Xherdan Shaqirit ka fituar me rezultat 0-2 ndaj Rangersit.

Më poshtë mund t’i shihni të gjithë rezultatet e ndeshjeve të sotme.