Isco

Reali dëshiron largimin e Iscos

Real Madrid nuk është i kënaqur me mesfushorin spanjoll Isco.

Spanjollët dëshirojnë ta largojnë Iscon në merkaton e dimrit.

El Confidencial, shkruan se Reali do ta lejonte largimin e Iscos për 20 milionë euro.

Evertoni dhe Arsenali kanë shprehur interesim për Iscon, për të cilin duhet të paguajnë 20 milionë euro.

28 vjeçari ka kontratë me Realin deri në vitin 2022.