Real Madrid po e mposht Parisin (VIDEO)

Pjesa e parë ndërmjet Real Madridit dhe Paris Saint-Germain, është mbyllur me epërsinë e vendasve, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Golin për madrilenët e ka shënuar sulmuesi francez Karim Benzema në minutën e 17’.

PËR TA PARË GOLIN KLIKONI KËTU.