Portieri i Eibarit i shënon gol Atletico Madridit (VIDEO)

Eibari është  duke e mposhtur Atletico Madrdin me rezultat 1-0.

Vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 12’ me portierin Dmitrovic nga penalltia.

Dmitrovic njihet si ekzekutues i mirë i penalltive dhe as në këtë ndeshje nuk dështoi.