Përballje e ashpër mes Lukakut dhe Ibrahimovicit (VIDEO)

45 minutat e parë mes Interit dhe Milanit kanë përfunduar me shumë polemika.

Milani është duke e mposhtur Interin me golin e Ibrahimovicit.

Pjesa e parë përfundoi me polemika, pas një përleshje të ashpër mes Lukakus dhe Ibrahimovicit.

Përleshja e tyre ka përfunduar në fyerje të rënda në drejtim të njëri-tjetrit.

Ibrahimovic u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 58’.