De Ligt përgjaket gjatë ndeshjes (FOTO)

Lyon është duke e mposhtur Juventusin me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve.

Në minutën e 29’ qendërmbrojtësi i Juventusit, Matthijs De Ligt është përgjakur, duke u lënduar në kokë.

Por, holandezi është mjekuar dhe e ka vazhduar lojën përsëri.