Monchengladbach – Union Berlin, publikohen formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Borussia Monchengladbach – Union Berlin, ndeshje e vlefshme për xhiron e 29-të në Bundesligë.

Vendasit do të luajnë me formacionin 4-1-2-1-2, të udhëhequr në fazën e sulmit nga Plea, Thuram dhe Stindl.

Kurse Union Berlin do të luaj me formacionin 3-4-2-1.

Monchengladbachit i duhet fitoreja që ta siguroj një vend në Ligën e Kampionëve.

Kurse fitorja për mysafirët do t’i largonte nga zona e rrezikut që i dërgon në Bundesliga 2.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!