Milani e mbyll pjesën e parë me epërsi minimale ndaj Interit (VIDEO)

Milani e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi minimale 1-2, ndaj Interit, ndeshje e vlefshme për xhiron e katërt në Serie A.

Zlatan Ibrahimovic i shënoi dy gola të shpejtë në minutat e 12’ dhe 16’ për Milanin.

Romelu Lukaku shënoi për Interin në minutën e 29’.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.