Milan – Udinese, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Udinese, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në Serie A.

Milani do të luaje me formacionin 4-2-3-1.

Leao do të jetë në fazën e sulmit i mbështetur nga Castillejo, Diaz dhe Rebic.

Ndërkaq, Udinese do të luajë me formacionin 3-5-1-1.

Nestorovski dhe Pereyera do të jenë në fazën e sulmit.

Milan – Udinese, luhet nga ora 20:45.