Milan – Lille, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Lille, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Milani, do të luajë me formacionin 4-3-3. Diaz, Ibrahimovic dhe Castillejo do të jenë në qendër të sulmit për italianët.

Kurse, Lille do të luaj me formacionin 4-4-1-1.

David dhe Ikone do të jenë në qendër të sulmit për francezët.

Milan – Lille, luhet nga ora 21:00.