Milan – Crvena Zvezda, mbyllet pjesa e parë me barazim

Milani dhe Crvena Zvezda e kanë mbyllur pjesën e parë me barazim 1-1, ndeshje e vlefshme për 1/16-tën e finales në Ligën e Europës.

Franck Kessie shënoi për 1-0, në minutën e 9’.

Serbët e barazuan rezultatin me El Fardou Ben në minutën e 24’.