Mbrojtësi i Manchester Cityt bëhet portier (FOTO)

Manchester Cityt nuk i ka ecë mirë puna me portier në ndeshjen e sotme ndaj Atalntas.

Fillimisht Ederson u zëvendësua nga Claudio Bravo në minutën e 46’.

Claudio Bravo u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 81’.

City nuk kishte portier të tretë dhe mbrojtësi i krahut të djathtë Kyle Walker u detyrua që të jetë portier.