Manchester United – Liverpool, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Liverpool, që luhet nga ora 18:00, në kuadër të 1/16-tës në FA Cup.

Edison Cavani dhe Marcus Rashford do të jenë në fazën e sulmit për Unitedin.

Kurse, te Liverpooli do të luajnë në fazën e sulmit Firmino dhe Salah.