Manchester United dhe Wolves përfundon pa fitues

Manchester United dhe Wolves, i kanë ndarë pikët, duke barazuar me rezultat 0-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në Premierligë.

Në këtë ndeshje për Unitedin, debutoi mesfushori portugez Bruno Fernandes.

Pas këtij barazimi United pozicionohet në vendin e gjashtë me 35 pikë, po aq pikë sa ka edhe Ëolvesi që pozicionohet në vendin e shtatë.