Manchester City rikthehet te fitoret duke e mposhtur Crystal Palacen (VIDEO)

Manchester City është rikthyer te fitoreja duke e mposhtur Crystal Palacen me rezultat 2-0, në kuadër të xhiros së nëntë, pas humbjes befasuese në xhiron e kaluar nga Ëolves.

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola, punën e fituesit e kryeti në pjesën e parë me golat e Gabriel Jesus dhe David Silvas.

Pas kësaj fitoreje City, ngritet në pozitën e dytë me 19 pikë.

Për t’i parë golat klikoni KËTU.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!