Manchester City – Atalanta, mbyllet pjesa e parë me tre gola (VIDEO)

Manchester City e ka mbyllur epërsinë me rezultat 2-1, ndaj Atalantës.

Të parët që kaluan në epërsi ishin mysafirët me goline  Malinovskyt në minutën e 28’ nga penalltia.

Por, Sergio Auguero me dy gola të shpejt e përmbysi epërsinë e mysafirëve në minutat e 34’ dhe 38’.

Kjo ndeshje po luhet në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Për t’ i parë golat klikoni KËTU.