Lille dhe Milan i ndajnë pikët (VIDEO)

Lille dhe Milan kanë barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për fazën e grupve në Ligën e Europës.

Milani kaloi në epërsi në minutën e 46’, me Castillejon.

Francezët e barazuan rezultatin në minutën e 65’ me Bambën.

Pas këtij barazimi Lille mbetet në vendin e parë me tetë pikë.

Kurse, Milani në vendin e dytë me shtatë pikë.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.