Lautaro Martinez e kalon Interin në epërsi (VIDEO)

Inter ka kaluar në epërsi në minutën e 3’ me sulmuesin argjentinas Luataro Martinez.

Kjo ndeshje është duke u luajtur në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Inter dhe Barcelona bëjnë pjesë në Grupin F.

PËR TA PARË GOLIN KLIKONI KËTU.