Ky është gjyqtari kryesor i ‘EL Clasicos’ së parë për 2022-ën

Barcelona dhe Real Madrid do të përballen të mërkurën në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës. Kjo ndeshje do të jetë e para në mes tyre për vitin 2022. Për këtë ndeshje është përcaktuar edhe gjyqtari. Gjyqtari Jose Luis Munuera Montero do të jetë në krye të ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit të … Continue reading Ky është gjyqtari kryesor i ‘EL Clasicos’ së parë për 2022-ën