Juventusi po e mposht Cagliarin me golat e Ronaldos (VIDEO)

Juventusi e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 2-0, ndaj Cagliarit, ndeshje e vlefshme për xhiron e tetë në Serie A.

Golashënues i dyfishtë në 45 minutëshin e parë ishte Cristiano Ronaldo në minutat 38’ dhe të 42’.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.