Juventus – Spezia, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Juventus – Spezia, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në Serie A.

Juventusi do të luajë me formacionin 4-4-2.

Ronaldo dhe Kulusevski do të jenë në fazën e sulmit.

Kurse, Spezia do të luajë me formacionin 4-3-3.

Juventus – Spezia, do të luhet nga ora 20:45.