Juventus e mbyll pjesën e parë me epërsi prej dy golave ndaj Udineses (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Juventusit dhe Udineses, me rezultat 2-0.

Kjo ndeshje është duke u luajtur në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë.

Gonzalo Higuain, i kaloi vendasit në epërsi pas një kombinimi perfekt me Paulo Dybalan.

Bianconerët e dyfishuan epërsinë në minutën e 26’ me Paulo Dybalan.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.