Juventus – Cagilari, mbyllet pjesa e parë pa gola (FOTO)

Është mbyllur pjesa e parë ndërmjet Juventusit dhe Cagilarit me rezultat 0-0.

Kjo ndeshje është duke u luajtur në kuadër të xhiros së 18-të në Serie A.

Në dy ndeshjet tjera Atalanta është duke e mposhtur Parman me rezultat 3-0, kurse AC Milan – Sampdoria ëhstë mbyllur me rezultat 0-0.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!