Inter – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

Interi dhe Real Madridi i kanë publikuar formacionet zyrtare për këtë ndeshje e cila luhet nga ora 21:00.

Interi do të luaj me formacionin 3-5-2.

Lautaro Martinez dhe Edin Dzeko, do ta përbëjnë dyshen e sulmit.

Kurse, Real Madridi do të luaj me formacionin 4-3-3.

Lucas Vasquez, Benzema dhe Vinicius Junior e përbëjnë treshen e sulmit për spanjollët.

Inter – Real Madrid luhet nga ora 21:00.