Inter – Bologna, formacionet zyrtare (Foto)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Bologna, ndeshje e vlefshme për xhiron e 30-të në Serie A.

Interi do të luaj si zakonisht me formacionin 3-5-2.

Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez do të jenë në qendër të sulmit të mbështetur nga Christian Erikseni.

Kurse Bologna do të luaj me formacionin 3-5-2

Barroë dhe Schouten do të luajnë në qendër të sulmit.

Inter- Bologna do të luhet nga ora 17:15.