Insigne do të nënshkruaj kontratë të re me Napolin

Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insigne pritet të mbetet në San Paolo.

28 vjeçari është lojtari më i pëlqyer i tifozëve napolitan dhe ka kontratë me klubin deri në vitin 2022.

Sky Sport Italia, shkruan pas rinovimit të kontratave për Dries Mertensin dhe Piotr Zielinskin, tani është radha e Insignes që të nënshkruaj kontratë të re.

Lorenzo Insigne iu bashkua Napolit në vitin 2010 nga Napoli U19.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!