Foto: Urim Krasniqi/KALLXO.com

Greqi – Kosovë, formacionet startuese

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Greqi – Kosovë, që luhet në kuadër të Grupit 3, të Ligës C, në kuadër të Ligës së Kombeve.

Të dy skuadrat do të luajnë me formacionin 4-3-2-1.

Bernard Challandes në këtë ndeshje ka bërë shumë ndryshime.

Lirim Kastrati dhe Florian Loshaj janë risi në formacionin e Kosovës.

Ndeshja luhet nga ora 20:45.