Golat e ndeshjes Sheffield United – Arsenal (VIDEO)

Arsenali ka kaluar në gjysmëfinale të FA CUP, pas fitores me rezultat 2-0, si mysafir ndaj Sheffield Uniteditet.

Nicolas Pepe shënoi për 1-0, në minutën e 25 nga penalltia.

Vendasit e barazuan rezultatin në minutën e 87’ me McGoldricikin.

Arsenali nuk u dorëzua dhe e shënoi golin e fitores me mesfushorin spanjoll Dani Ceballos në minutën e 90+1’.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.