Genoa – Juventus, formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Genoa – Juventus, që luhet në kuadër të xhiros së 29-të në Serie A.

Genoa do të luaj me formacionin 3-5-2, kurse Juventusi me formacionin e  zakonshëm 4-3-3.

Fazën e sulmit për bianconerët do ta përbëjnë Bernardeschi, Dybala dhe Ronaldo.

Ndeshja luhet nga ora 21:45.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!