Formacionet zyrtare: Schalke- Werder Bremen (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Schalke –Werder Bremen, ndeshje e vlefshme për xhiron e 29-të në Bundesligë.

Schalke – Werder, luhet prej orës 15:30.

Schalke do të luaj me formacionin 3-4-2-1 dhe kërkon të rikthehet te fitoret pas tri humbjeve radhazi në Bundesligë.

Werder Bremen, do të luaj me formacionin 4-1-2-1-2.

Milot Rashica do të luaj në sulm së bashku me Sargentin.

Pas barazimit ndaj Monchengladbach, Werderi dëshiron të fitoj këtë ndeshje në mënyrë që t’i mbaj gjasat për ta siguruar ekzistencën edhe për një sezon në Bundesligë.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!