Formacionet zyrtare: Napoli – Milan

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Napoli – Milan, e cila luhet nga ora 21:45, në kuadër të xhiros së 32-të në Serie A.

Napoli do të luaj me formacionin 4-3-3.

Milani do të luaj me formacionin 4-2-3-1.

Ibrahimovic do të jetë në qendër të sulit i mbështetur nga Rebic, Calhanoglu dhe Paqueta.