Formacionet zyrtare: Manchester City – Wolves

Manchester City dhe Wolvesi i kanë publikuar formacionet zyrtare, ndeshje e cila luhet nga ora 21:00.

City do të luajë me formacionin 4-3-3.

Sterling, Gabriel Jesus dhe Mahrez janë në fazën e sulmit.

Kurse, Wolvesi do të luaje me formacionin 3-4-2-1.

Kjo ndeshje luhet në kuadër të xhiros së 29-të në Premierligë.