Formacionet zyrtare: Manchester City - PSG

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e kthimit gjysmëfinale mes Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain.

City do të luajë me formacionin 4-3-3.

Kurse, PSG, do të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Ndeshjen e parë e ka fituar Manchester City me rezultat 1-2.

Manchester City – PSG luhet nga ora 21:00.