Formacionet zyrtare: Dukagjini – Llapi

Janë publikuar formacionet zyrtare për finalen e Kupës së Kosovës, mes Dukagjinit dhe Llapit.

Dukagjini – Llapi, luhet nga ora 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

Labinot Osmani do ta udhëheqë sulmin e Dukagjinit në ndeshjen e sotme.

Llapi, do të luajë me formacionin 4-2-3-1.

Ahmed Januzi do të jetë në fazën e sulmit i mbështetur nga Sadriu, Hoti dhe Selmani.