Feyenoordi mban stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Dritës në stadiumin “Fadil Vokrri”

Skuadra e njohur holandeze, Feyenoord Rotterdam, e ka kryer stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Dritës, në kuadër të rundit të dytë në Ligën e Konferencës.

Feyenoordi e ka përfunduar stërvitjen e fundit në stadiumin “Fadil Vokrri” para ndeshjes së nesërme.

Skuadra holandeze ka mbetur e kënaqur nga gjendja e fushës dhe mikpritja që iu ka bërë atyre.