Edhe sot zhvillohen super ndeshje në Ligën e Kampionëve (Foto)

Të martën me 17 shtator ka nisur edicioni i ri i Ligës së Kampionëve, që fillon me ndeshjet e grupeve. Ndeshje interesante na presin edhe sonte në këtë kompeticion.

Gjithsej do të luhen tetë ndeshje në dy terminë.

Dy ndeshje do të luhen prej orës 18:55, ndërsa gjashtë tjera prej orës 21:00.

Dy ndeshjet që spikatin për natën e sotme janë Atletico Madrid- Juventus dhe PSG- Real Madrid.

Ndërsa Manchester City do të luaj si mysafir ndaj Shakhtar Donetskit.