Edhe sot në Ligën e Kampionëve luhen ndeshje interesante

Edhe sot e (mërkurë), do të zhvillohen tetë ndeshje interesante në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja më interesante e kësaj mbrëmje pritet të jetë ajo ndërmjet Manchester Unitedit dhe Parisit.

Të dy skuadrave i duhet fitorja për ta siguruar kualifikimin për fazën e eliminimit direkt.

Ndeshje tjetër interesante pritet të jetë ajo mes Dortmundit dhe Lazios.

Dy ndeshje do të luhen nga ora 18:55, kurse gjashtë tjera nga ora 21:00.