Edhe sot në Ligën e Kampionëve do të zhvillohen ndeshje interesante

Tetë ndeshje interesante do të zhvillohen në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Të martën u zhvilluan tetë ndeshje, kurse sot do të zhvillohen edhe tetë ndeshje tjera.

Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo mes Interit dhe Real Madridit.

Dy ndeshje luhen nga ora 18:55, kurse gjashtë ndeshje tjera nga ora 21:00.