Dortmund – Lazio përfundon pa fitues (VIDEO)

Dortmundi dhe Lazio kanë barazuar me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Raphael Guerreiro i kaloi gjermanët në epërsi në minutën e 44’.

Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 1-0.

Lazio golin e barazimit e shënoi në minutën e 67’, me Ciro Immobilen.

Pas këtij barazimi Dortmundi pozicionohet në vendin e parë me 10 pikë.

Kurse, Lazio në vendin e dytë me nëntë pikë.

PËR T’I PAR GOLAT KLIKONI KËTU.