Coutinho i papërmbajtshëm shënon super gol (VIDEO)

Bayern Munchen është duke e mposhtur me rezultat 6-1, Werder Bremenin, ndeshje e vlefshme për xhiron e 15-të në Bundesligë.

Philippe Coutinho në këtë ndeshje është duke shkëlqyer ku i ka shënuar tre gola dhe ka bërë një asistim.

Braziliani ka shënuar një super gol në minutën e 78‘ për ta kompletuar hat-trickun e tij në këtë ndeshje për rezultatin 6-1.

PËR TA PARË GOLIN E COUTINHOS KLIKONI KËTU.