Chelsea po fiton ndaj Rennesit (VIDEO)

Chelsea e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 2-0, ndaj Rennesit, në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Golshënues i dyfishtë për anglezët është Timo Werner i cili ka shënuar nga penalltitë në minutat 10’ dhe të 41’.

Kjo ndeshje është duke u luajtur në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.