Chelsea – Manchester City, publikohen formacionet zyrtare (VIDEO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Chelsea – Manchester City, që luhet nga ora 21:15, në kuadër të xhiros së 31-të në Premierligë.

Chelsea do të luaj me formacionin 4-3-3. Në fazën e sulmit për “blutë e Londrës”, do të luajnë Pulisic, Giroud dhe Willian.

Pep Guardiola po ashtu do të luaj me formacionin 4-3-3.

Riyad Maharez, Sterling dhe Bernardo Silva do të luajnë në fazën e sulmit.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare: