Barcelona – Villarreal, formacionet zyrtare (FOTO)

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Barcelona – Villarreal, ndeshje e cila luhet nga ora 21:00.

Philippe Coutinho do të jetë startues për blaugranët në formacionin 4-2-3-1.

Griezmann do të mbështetet në sulm nga Messi, Coutinho dhe Fati.

Kurse Villarreal do të luajë me formacionin 4-4-2.