Barcelona – Slavia Prague, mbyllet pjesa e parë me rezultat befasues (FOTO)

Është mbyllur pjesa e parë ndërmjet Barcelonës dhe Slavia Pragues, pa gola.

Ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje është duke u luajtur në kuadër të ndeshjes kthyese dhe Barcelona konsiderohet favorit absolut, pasi ndeshjen e parë kishte fituar si mysafir me rezultat 2-1.

Por, duhet ta presim edhe pjesën e dytë për ta parë rezultatin përfundimtar të këtyre di ekipeve që bëjën pjesë në Grupin F.

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!