Barcelona – PSG, mbyllet pjesa e parë me dy gola të shënuar (VIDEO)

Ka përfunduar 45 minutëshi i parë mes Barcelonës dhe Paris Saint-Germainit me rezultat 1-1, ndeshje e vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve.

Lionel Messi shënoi për 1-0, nga penalltia në minutën e 28’.

Për 1-1, shënoi Kylian Mbappe në minutën e 32’.

Në ndeshjen Leipzig – Liverpool, nuk ka gola duke përfunduar 45 minutat e parë me rezultatin 0-0.