Barcelona ia shënon katër gola Villarrealit vetëm në pjesë të parë (VIDEO)

Barcelona e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat të thellë 4-0, ndaj Villarrealit.

Ansu Fati i shënoi dy gola të shpejtë në minutat e 15’ dhe 19’ për 2-0.

Lionel Messi shënoi nga penalltia në minutën e 35’ për 3-0.

Torres shënoi autogol në fundin e pjesës së parë për 4-0.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.