Barcelona fiton me lehtësi ndaj Villarrealit (VIDEO)

Barcelona ka shënuar fitore të lehtë me rezultat 4-0, ndaj Villarrealit, në ndeshjen e tyre të parë në La Liga për këtë sezon.

Ansu Fati e nisi furishëm ndeshjen për vendasit duke i shënuar dy gola të shpejtë në minutat e 15’ dhe 19’.

Lionel Messi shënoi për 3-0, në minutën e 35’ nga penalltia.

Torres shënoi autogol në minutën e 45’ për 4-0.

PËR T’I PARË GOLAT KLIKONI KËTU.