Atletico Madrid- Juventus, përfundon pa fitues (VIDEO)

Atletico Madrid dhe Juventus, i kanë ndarë pikët duke barazuar me rezultat 0-0.

Pjesa e parë përfundoi pa gola.

Pjesa e dytë nisi më mirë për Juventusin, pasi kaloi në epërsi me golin e Juan Cuadrados në minutën e 48’.

Blaise Matuidi e dyfishoi epërsinë e Bianconerëve në minutën e 65’.

Vendasit e ngushtuan epërsinë në minutën e 70’ me Savicin.

Atletico e barazoi rezultatin në minutën e 90’.

Për t’i parë golat klikoni KËTU.