Atletico Madrid fiton me epërsi minimale ndaj Liverpoolit (VIDEO)

Atletico Madrid ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Liverpoolit, me rezultat 1-0, në ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Golin e vetëm për spanjollët e shënoi mesfushori spanjoll Saul Niguez, në minutën e 4’.

Ndeshja e kthimit ndërmjet Liverpoolit dhe Atletico Madridit do të luhet me 11 mars prej orës 21:00.

PËR TA PARË GOLIN KLIKONI KLIKONI KËTU.